Pomysły na wnętrze domu i prezenty — jak wybrać wspaniały prezent dla dumnego właściciela domu

Przegląd pomysłów na wnętrza domu i prezenty

Czy wiesz, jak podarować dumnemu właścicielowi domu prezent, który się spodoba i jak wymyślić ekscytujące wnętrze domu i pomysł na prezent? To katastrofa dać prezent, który kończy się recyklingiem albo na Boże Narodzenie, albo do najbliższego sklepu charytatywnego, albo po prostu leży w szafce. Nie tylko jest to strata pieniędzy, kiedy tak się dzieje, ale sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś po prostu nie poświęcił wystarczającej uwagi prezentowi.

Po prostu nie można zobaczyć domu innej osoby tak, jak ona, więc nie powinieneś się zbytnio denerwować, gdy twoja próba się nie powiedzie – mówi się, że „liczy się myśl”! Być może poradziłbyś sobie lepiej, gdybyś potraktował tę operację trochę bardziej jak projekt, mający na celu analizę tego, co może, a co nie.

W przypadku pytania o przydatność prezentu kręcącego się wokół domu projektowanie wnętrz online, pierwsze pytanie może być ogólne, jak wygląda ich dom? Taka forma analizy może następnie prowadzić do następujących pytań dotyczących potencjalnych odbiorców i ich domu:

Czy dany dom ma odrębny styl lub style?
Czy prezent jest na konkretną okazję?
Czy prezent może służyć jako pamiątka?
Czy efemeryda nowoczesna czy tradycyjna byłaby bardziej akceptowalna?
Czy wiesz, czy odbiorcy coś zbierają?
Czy odbiorca ma ogród, który jest częścią jego stylu życia
Czy w danym domu jest czysty lub zagracony dom?
Czy prezent jest przeznaczony dla domu – tj. dla wszystkich, czy dla poszczególnych osób w domu?
Czy prezent może być przeznaczony do miejsca pracy lub gabinetu
Czy w domu jest wspólne hobby?
Czy ludzie mieszkający w domu mają indywidualne hobby?
Myślisz, że mógłbyś dać im „pożyteczny” prezent?
Czy to stosunkowo drogi prezent, który dajesz?
Czy wiesz, jaka byłaby ich reakcja na darowiznę charytatywną przekazaną w ich imieniu?
Czy znasz ich na tyle dobrze, aby dać prezent z wyjścia?
Być może ten pomysł sporządzenia listy może sprawić, że cały proces dawania będzie wydawał się nieco bezosobowy i potencjalnie napięty, ale jeśli może pomóc uwolnić umysł i skoncentrować się na drobiazgach teraźniejszości, zamiast pozwalać myślom błądzić bez celu jednego możliwego pomysłu do drugiego, wtedy wydawałoby się, że to musi być dobra rzecz.
Lista może mieć inne zastosowanie jako wyzwalacz burzy mózgów, aby umożliwić Tobie i Twojemu partnerowi przemyślenie możliwości, zanim przejdziemy do szczegółów prezentów. Z pewnością ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to przedzierać się przez sklepy dzień przed prezentem w nadziei, że pomysł na prezent nagle wpadnie ci do głowy.

Dom

Wszystkie domy mają swój indywidualny styl, czy to formalnie określony, czy „po prostu się wydarzył”, i można je kategoryzować na wiele sposobów. Jeśli mieszczą się w pierwszej kategorii „formalnych”, to wystrój domu i pomysły na prezent mogą być dość jasno określone, a jeśli są to domy „po prostu przypadkowe”, styl tego, co kupujesz, może nie być jego najważniejszą cechą. Przyjrzyjmy się najpierw niektórym bardziej formalnym charakterystykom, chociaż należy to powtórzyć, większość domów jest, jeśli nie miszmaszem, to przynajmniej trochę stylistyczną mieszanką.

Styl przybrzeżny

To styl, który odzwierciedla morze i wszystko, co żeglarskie. Kontekst amerykański znajduje odzwierciedlenie w stylach mebli i wyposażenia Nowej Anglii.

Styl retro

Nazwa Retro wywodzi się z pomysłu, że ten styl nawiązuje do lat 50-tych z meblami, które mogłyby zdobić bar mleczny z tamtego okresu. Wyposażone w dużo chromu, plastikowe osłony w stylu lat 50-tych i odważne kanciaste wzory na zasłonach i zasłonach, te meble przenoszą Cię w przeszłość o około 50 lat – z powrotem do Rock Around the Clock!

Romantyczny styl

Romantyczny styl nie wymaga opisu dzięki wyglądowi „bez prostych linii” i perkalowym tkaninom. Ogólnie w kolorze białym, meble są wsparte na nogach Queen Anne, a ich krzywizny prowadzą do jeszcze większej liczby krzywizn. W tym stylu nie ma jasnego repertuaru mebli, wyposażenia i ozdób ani definicji tego, co projektantowi wolno, poza potrzebą wnętrza domu i pomysłu na prezent, aby móc znaleźć miejsce na planie księżniczki w świecie Disneya!

Styl azjatycki

Tak naprawdę nie ma jednego stylu azjatyckiego, ponieważ projekty pochodzą ze wszystkich czterech zakątków kontynentu. Od subkontynentu indyjskiego, poprzez łuk projektów inspirowanych islamem, po chiński i japoński, projekty obracają swoją magię w płynny, ale nieskończenie różnorodny sposób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *